• Informatyka z Robotem Photon

• Uczniowie klas VI, VII, VIII podczas zajęć mieli możliwość w tym tygodniu używając wspomnianego robota programować w Scratch. Działo się sporo ponieważ uczniowie wykazali się  wyobraźnią i umiejętnościami. Praca z taką młodzieżą to ogromna przyjemność.

@Laboratoria Przyszłości

• Upominki i laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka w klasie 1b.
            Dzieci wykonały kwiatka, który przetrwa nawet zimą oraz napisały życzenia dla swoich ukochanych dziadków.
          • Karnawał czas zacząć

• Dnia 5 stycznia klasa 8a uczestniczyła w zajęciach Karnawał czas zacząć. Zajęcia obejmowały przygotowanie kolacji karnawałowej, wykonanie masek karnawałowych i oczywiście tańce również karnawałowe. Projekt realizowano w szkole do późnych godzin nocnych ,uczniowie opuścili szkołę dokładnie o północy.

• Spotkanie w bibliotece

• Uczniowie kl. Vb wzięli udział w warsztatach na temat Starożytności, prowadzonych przez panią Jolantę Woźniak. W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej dzieci przeniosły się m. in. do Egiptu. Obejrzeli dzieje ówczesnych architektów, poznali zasady budowy piramid i zaznajomili się ze sposobami komunikowania. Następnie wszyscy świetnie się bawili, pisząc daty i kodując swoje wiadomości za pomocą hieroglifów :-)