• Akcja Żonkile

• Wykorzystaliśmy sprzęt audiowizualny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Kiermasz świąteczny dzień drugi

• Dzisiaj sprzedawaliśmy pyszne ciasta, babeczki, gofry i tosty. Cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele, dział administracji i obsługi wzięli udział w naszym wspaniałym kiermaszu. Wszystkie smakołyki cieszyły się ogromnym powodzeniem i znikały w mgnieniu oka, zwłaszcza pyszne tosty z serem i pieczarkami i gofry z bitą śmietaną:-) Sprzedawaliśmy również pozostałe ozdoby świąteczne i również cieszyły się one ogromnym powodzeniem. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie a zwłaszcza rodzicom i uczniom którzy przygotowali takie pyszności. Dziękujemy za pomoc samorządowi i wolontariuszom. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Kiermasz Świąteczny

• W dniu dzisiejszym odbył się kiermasz ozdób świątecznych, wykonanych własnoręcznie przez naszych uczniów. Uczniowie z samorządu szkolnego i wolontariatu sprzedawali piękne stroiki i pisanki wielkanocne. Ozdoby cieszyły się ogromnym powodzeniem, prawie wszystkie zostały sprzedane i zebraliśmy sporą sumkę, którą przeznaczymy na nagrody do konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczne i na cele szkolne:-) Było wiosennie, radośnie i kolorowe a zakupione ozdoby będą upiększały nasze mieszkania i stoły. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Robot Photon

• Pierwsze próby opanowania oprogramowania i sterowania Robotem Photon. Roboty zakupione z Programu #Laboratoria Przyszłości.