• Dyskoteka

• Nasza szkolna dyskoteka to absolutny hit, wszyscy bawili się znakomicie. Wykorzystaliśmy sprzęt audiowizualny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Okulary ClassVR

• Edukacja i zabawa z okularami ClassVR zakupionych z Programu #Laboratoria Przyszłości

• Bezpieczne ferie zimowe

• Już niebawem rozpoczną się tak bardzo wyczekiwane ferie zimowe. Z tej okazji pracownicy Straży Pożarnej wraz z Policją zorganizowali zajęcia profilaktyczne dla uczniów. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Wycieczka do Opola

• 6 lutego kl.4a wybrała się szynobusem na wycieczkę do Opola. Uczniowie obejrzeli film pt.:" Kot w butach: Ostatnie życzenie",zjedli wspólny obiad oraz spędzili 2h w kręgielni Szara Willa. Wszyscy świetnie się bawili i czekają już z niecierpliwością na kolejny wyjazd. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.