• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• W dniu 23 czerwca w sposób uroczysty podsumowaliśmy ciężką pracę i wspaniałe wyniki naszych dzieci. Wręczyliśmy nagrody uczniom, którzy zdobyli wysokie miejsca w konkursach, mieli osiągnięcia sportowe.  Wyróżniliśmy ucznia roku i uczniów, którzy prężnie działali w wolontariacie. Każdy włożył sporo pracy i wysiłku przez cały rok szkolny, wszystkim gratulujemy. Uczniowie klas 8 pożegnali się z nami pięknie wykonanym polonezem, przepięknie zaśpiewaną przez Karolinę piosenką, i wesołym programem artystycznym. Podczas uroczystości uczniowie klas 8 otrzymali świadectwa. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
            Życzymy cudownych wakacji mnóstwa słońca i odpoczynku, do zobaczenia we wrześniu.

Wykorzystaliśmy sprzęt audiowizualny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Festyn Janki

• 17 czerwca bieżącego roku odbył się w naszej szkole rodzinny festyn Janki połączony z 770-tymi urodzinami miasta Kluczbork. Nasi uczniowie prezentowali utwory muzyczne, wiersze i układy taneczne.

Nasz festyn uświetniło wiele atrakcji takich jak loteria fantowa, pchli targ, wata cukrowa, popcorn, koło fortuny, gofry, tosty, frytki, pyszne ciasta i babeczki, domowe lemoniady, kiełbaska z grilla i przepyszne sałatki domowe.

• Karta rowerowa

• Klasy IV przez cały Rok szkolny przygotowywały się do egzaminu na Kartę rowerową. I wreszcie ten moment nadszedł...Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Dzień Dziecka w kl. IVb

• Uczniowie kl. IV b spędzili Dzień Dziecka w Miejskiej i Gminnej Bibliotece dla Dzieci w Kluczborku. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach dotyczących życia pszczół. Emocje schłodzili pysznymi lodami. To był cudowny dzień. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.