• Spotkanie

• W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi w PSP nr 1 w Kluczborku. Dnia 30 stycznia 2023r. nasze zaproszenie przyjął Pan Karol Bortnik. Wykorzystaliśmy sprzęt audiowizualny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Odwiedziny

• W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi. Absolwent Jedynki z wizytą w naszej szkole.Wykorzystaliśmy sprzęt audiowizualny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Dzień Piżamy

• Dnia 27 stycznia 2023r. obchodziliśmy Dzień Piżamy. Od samego rana zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zbierali się w murach Jedyneczki w piżamach, szlafrokach i kapciach. Radości i uśmiechom nie było końca. Fotorelacja dzięki sprzętowi zakupionemu z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Muzyczna Przerwa

• Czas karnawału, muzyki i tańca. Muzyczna przerwa - tak do poruszania się i odreagowania. Wykorzystany sprzęt muzyczny zakupiony z Programu #Laboratoria Przyszłości.

• Okulary ClassVR

• Edukacja i zabawa z okularami ClassVR zakupionych z Programu #Laboratoria Przyszłości

• Klasa 4a

• Pracujemy w pracowni wyposażonej w sprzęt z Programu #Laboratoria Przyszłości