• Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

• I kolejny rok szkolny za nami. Czym się różnił ? Na pewno możliwościami uczniów którzy są przecież kreatywni pomysłowi a my nauczyciele wspieramy ich i pokazujemy możliwości jakie są przed nimi. Na pewno był to szczególny rok dla absolwentów bo przecież kończą etap edukacyjny-wcale niełatwy. Na koniec zaprezentowali swoje możliwości aktorskie jak również wokalne. Były też łzy wzruszenia i smutku z powodu rozstania z przyjaciółmi . Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody dla sportowców. Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku, udanych radosnych wakacji.

• Pierwsza pomoc

• W młodszychj klasach gościliśmy panią Małgosię, naszą szkolną pielęgniarkę, która przypomniała zasady udzielania pierwszej pomocy.

• Z matematyką na co dzień

• Uczniowie klasy II B w ramach zajęć z edukacji matematycznej utrwalali liczenie. Był to znakomity sposób na doskonalenie i utrwalenie rozmaitych działań m.in.wszelkich obliczeń pieniężnych, tak potrzebnych nam w życiu codziennym. Taka lekcja matematyki dała uczniom wiele radości.